پارک آبی اپارک |opark اپارک | o park tehran | بزرگترین پارک آبی نهران اُپارک

رضا گلمحمدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پارک آبی «اپارک» در زمینی به مساحت 12 هزارمترمربع و زیربنای 55 هزار مترمربع در جنب پارک چیتگر واقع شده است که فاز نخست این مجموعه فرهنگی ورزشی شب گذشته توسط مسعود سلطانی فر افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی تصریح کرد: فاز نخست این پارک آبی با سرمایه گذاری ریالی 1600 میلیارد و ارزی 17 میلیون دلار توسط بخش خصوصی ساخته شد و قرار است فاز دوم این مجموعه نیز در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.
گلمحمدی با بیان اینکه تمامی وسایل و ادوات به کار رفته در این پارک آبی از بالاترین استانداردهای روز دنیا برخوردار است، گفت: 13 سرسره آبی که مرتفع ترین آنها 19 متر است از یکی از برندهای معتبر جهان در کشور کانادا خریداری شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: این پارک آبی قادر به سرویس دهی همزمان به سه هزار نفر بوده و ظرفیت پارک 800 خودرو به صورت همزمان را داراست.
وی هدف از افتتاح این مجموعه ورزشی را ایجاد فضای شور و نشاط در بین خانواده های تهرانی عنوان و خاطرنشان کرد: تا پایان امسال 18 پروژه عمرانی ورزشی دیگر نیز در سطح استان تهران به بهره برداری خواهد رسید.

  کلیه حقوق وب سایت برای اُپارک محفوظ می باشد. ©1396 Opark . All rights reserved

hitcounter

Template Design:Mahnikan Group
Template Design:csr